Списък на служителите в ОА подали при напускане декларации по чл.35 , ал.1 , т.2 от ЗПКОНПИ

№ по редСтруктурни звена и длъжностни наименованияИме и фамилияВх.№ на декл. по чл.35, ал.1, т.2 /Част 2/Вх.№ на декл. по чл.35, ал.1, т.2 /Част 2/ във връзка с чл.38, ал.1, т.4
1Ст.експерт „Лесовъд“Стефан БечевЗПК-О-2(1)/09.08.2018 
2Гл.инспектор „Прием и обработка“Илиана ЗдравковаЗПК-О-3(1)/15.08.2018 
3Гл.инспектор „Прием и обработка“Даниела КузмановаЗПК-О-4(1)/23.08.2018 
4Ст.експерт „Търгове и конкурси“Николина АнгеловаЗПК-О-5(1)/23.08.2018ЗПК-О-5(2)/24.09.2019
5ЮрисконсултДоротея БлагомироваЗПК-О-6(1)/05.09.2018 
6Мл.експерт „АО“ – с.БрестникРосица Денчева-ПачоваЗПК-О-7(1)/14.09.2018 
7Гл.експерт „Счетоводство – МДТ“Тодор ЗапряновЗПК-О-8(1)/26.10.2018 
8Гл.експерт „СО“Маргарита СлавоваЗПК-О-9(1)/29.10.2018 
9Гл.счетоводителТеньо МаноловЗПК-О-10(1)/19.11.2018 
10Н-к отдел „КП“Ренета ПлевнелиеваЗПК-О-11(1)/03.01.2019 
11Мл.експерт „ОС“Сияна ЗлатанскаЗПК-О-12(1)/21.01.2019 
12Юрисконсулт „Обществени поръчки“Деница ДафчеваЗПК-О-13(1)/26.02.2019 
13Мл.експерт „АО“ – с.БелащицаВиолета ГайдароваЗПК-О-14(1)/26.02.2019 
14Гл.експерт „СО“Пенка ВълковаЗПК-О-15(1)/27.03.2019 
15Р-л звено „Вътрешен одит“Минка Гичева-ГаневаЗПК-О-16(1)/05.04.2019ЗПК-О-16(2)/15.04.2020
16Гл.експерт „ОЗК“Стоилка НайденоваЗПК-О-17(1)/08.05.2019 
17Ст.експерт „АО“Иванка КоритареваЗПК-ИК-(1)/27.05.2019ЗПК-ИК-(2)/15.06.2020
18Ст.специалист „АО“Цветана ПавловаЗПК-О-18(1)/10.06.2019 
19Мл.експерт „АО“ – с.КадиевоБлаговеста БакърджиеваЗПК-О-19(1)/13.06.2019 
20Ст.експерт „Търгове и конкурси“Елена ЦветановаЗПК-О-20(1)/12.08.2019ЗПК-О-20(2)/20.08.2020
21Гл.експерт „ВиК“Огнян КулишевЗПК-О-21(1)/28.08.2019 
22Н-к отдел „Екология и ГС“Стефан БечевЗПК-О-22(1)/18.09.2019 
23Гл.експерт „СО“Калинка ДумчеваЗПК-О-23(1)/08.11.2019ЗПК-О-23(2)/02.11.2020
24Гл.счетоводителТеньо МаноловЗПК-О-24(1)/15.11.2019 
25Гл.експерт „Обслужване на ОбС“Кристина АтанасоваЗПК-О-25(1)/26.11.2019ЗПК-О-25(2)/03.12.2020
26Мл.експерт „АОС“Цветанка ПавловаЗПК-О-26(1)/03.12.2019ЗПК-О-26(2)/25.11.2020
27Мл.експерт „Търгове и конкурси“Ивелина ГавазоваЗПК-О-27(1)/10.12.2019 
28Мл.експерт „КП“Любен ИвановЗПК-О-28(1)/17.12.2019 
29Мл.експерт „АО“ – с.ХрабриноДарина ГушковаЗПК-О-29(1)/18.12.2019 
30Км.наместник с.СкобелевоСтефан КазаковЗПК-О-30(1)/19.12.2019ЗПК-О-30(2)/14.12.2020
31Мл.експерт „ОГС“ – с.МарковоВаска ЗапряноваЗПК-О-31(1)/20.12.2019 
32Км.наместник с.ЛилковоАтанас БрощиловЗПК-О-32(1)/27.12.2019 
33Гл.експерт „АО“Ива ВладимироваЗПК-О-33(1)/30.12.2019 
34Км.наместник с.СитовоДимитър НасковЗПК-О-34(1)/03.01.2020ЗПК-О-34(2)/15.01.2021 
35Км.наместник с.ДедевоСтефан ПапазовЗПК-СП(1)/06.01.2020 
36Мл.експерт „АО“ – с.МарковоЕлена УручеваЗПК-О-35(1)/22.01.2020 
37ЮрисконсултДиана Спирова-ДимановаЗПК-О-36(1)/28.01.2020 
38Мл.експерт „АО“ – с.ЯгодовоМария КичуковаЗПК-О-37(1)/18.03.2020 
39Гл.експерт „КС“Надя БабунскаЗПК-О-38(1)/09.04.2020 
40Мл.експерт „АО“ – с.БелащицаИванка ГайдароваЗПК-О-39(1)/10.04.2020 
41Гл.експерт „ЧР и ФА“Ралица БайреваЗПК-О-40(1)/21.04.2020 
42Мл.експерт „СО“Филка МаринЗПК-О-41(1)/11.05.2020 
43Гл.експерт „ОЗК“Тонка ГлушковаЗПК-О-42(1)/14.05.2020ЗПК-О-42(2)/03.06.2021 
44Н-к отдел „ОЗК“Любка ПанайотоваЗПК-О-43(1)/15.05.2020ЗПК-О-43(2)/11.06.2021 
45Км.наместник с.ИзворТодорка РусеваЗПК-О-44(1)/22.05.2020ЗПК-О-44(2)/27.04.2021 
46Км.наместник с.СитовоДимитър ПастърмаджиевЗПК-О-45(1)/22.05.2020 
47Н-к отдел „КРИТ“Шидер ШидеровЗПК-О-46(1)/22.05.2020 
48Ст.специалист „Правен“Здравка ГеоргиеваЗПК-О-47(1)/08.06.2020 
49Км.наместник с.СкобелевоЛюбомир ИвановЗПК-О-48(1)/16.06.2020 
50Мл.експерт „ОГС“ – с.ЯгодовоЗлатка АлексиеваЗПК-О-49(1)/03.07.2020 
51Гл.специалист „АИОУ“Райна ШушуловаЗПК-О-50(1)/06.07.2020 
52Ст.специалист „АИОУ“Татяна ГеоргиеваЗПК-О-51(1)/23.07.2020 
53Гл.експерт „Управление на ОС“Мария АнгеловаЗПК-О-52(1)/10.09.2020 
54Гл.експерт „Строителни конструкции“Росица СтефановаЗПК-О-53(1)/10.12.2020 
55Гл.експерт „ЕПМС“Димитър ДимитровЗПК-О-54(1)/05.01.2021
56Мл.експерт „АИОУ“Гергана ГеоргиеваЗПК-О-55(1)/23.02.2021
57Гл.специалист „РГС“Васка ЗапряноваЗПК-О-56(1)/23.02.2021
58Мл.експерт „АИОУ“Десислава АмброзоваЗПК-О-57(1)/23.02.2021
59Мл.експерт „БФА“Цветелина ТосеваЗПК-О-58(1)/07.05.2021
60Гл.специалист „Прием и обработка“Нина ЙордановаЗПК-О-59(1)/08.06.2021
61Гл.експерт „Счетоводство“Дора ЙордановаЗПК-О-60(1)/16.06.2021
62Ст.експерт „КРИТ“Росица Влашева-ДюлгероваЗПК-О-61(1)/29.06.2021
63Мл.експерт „КП“ Златомир Дьовленски ЗПК-О-62(1)/19.07.2021
64Гл.експерт „КС“Любомир Михайлов ЗПК-О-63(1)/31.08.2021
65Мл.експерт „КС“ Нели Ангелова ЗПК-О-65(1)/15.09.2021